10.02.2019

Lego Filmi 2 (The Lego Movie 2: The Second Part)

Mike Mitchell’in yönettiği Lego Filmi 2 (The Lego Movie 2: The Second Part) filminin seslendirme kadrosunda Jason Momoa, Alison Brie, Chris Pratt ile Stephanie Beatriz  yer alıyor.

Lego Filmi 2, 08 Şubat 2019’da vizyonda!

Her şeyi başlatmış olan, küresel çapta gişe fenomeni olmuş, eleştirmenlerden övgü toplamış “Lego Filmi”nin sabırsızlıkla beklenen devam filmi “Lego Filmi 2”de kahramanlarımız yepyeni, aksiyon yüklü bir macerada, sevgili şehirleri Bricksburg’ü kurtarmak için yeniden bir araya geliyorlar. Her şeyin muhteşem olduğu günlerin üzerinden beş yıl geçmiştir ve şimdi şehir sakinleri yepyeni bir tehditle karşı karşıyadırlar: Uzaydan gelen Lego Duplo istilacıları her şeyi yeniden inşa edilebileceklerinden daha hızlı bir şekilde paramparça etmektedirler.

İstilacıları yenme ve Lego evrenine uyumu geri getirme sorumluluğu Emmet, Lucy, Batman ve dostlarını çok uzak, keşfedilmemiş dünyalara, hatta her şeyin müzikal olduğu tuhaf bir galaksiye bile götürecektir. Bu görev onların cesaretini, yaratıcılığını, Usta Yapıcılık becerilerini sınayacak ve gerçekten ne kadar özel olduklarını ortaya çıkaracaktır.