17.03.2017

Bu Dünyanın Dışında (The Space Between Us)

Peter Chelsom’un yönettiği Bu Dünyanın Dışında (The Space Between Us) filminin, oyuncu kadrosunda Gary Oldman, Asa Butterfield, Carla Gugino ile Britt Robertson yer alıyor.

Bu Dünyanın Dışında  17 Mart 2017’de vizyonda !

Bu gezegenler arası macerada, Mars’a koloni kurmak üzere geldikten kısa bir süre sonra, Kızıl Gezegen’de doğan ilk insanı dünyaya getirirken – ve babasının kim olduğunu asla dile getirmeden – bir astronot ölür. Böylelikle 16 yaşında, çok meraklı ve son derce akıllı olan ve alışılmadık yetiştirilme tarzı içinde sadece 14 kişiyi tanıyan Gardner Elliot’ın sıra dışı hayatı başlamış olur. Babasıyla ve hiç bilmediği kendi gezegeniyle ilgili ipuçları araştırırken, Gardner, Tulsa adında evlatlık bir kızla benzersiz ve gizli bir gezegenler arası arkadaşlık kurar.

Nihayet eline Dünya’ya gitme fırsatı geçince, Gardner, Mars’ta sadece okuyup dinleyebildiği harikaların hepsini tecrübe etmek için çok heveslenir. Ama keşifleri başladıktan sonra bilimciler, Gardner’ın organlarının Dünya’nın yer çekimine karşı koyamadığını keşfeder. Gardner, Tulsa’yla birlikte nasıl hayata geldiğinin gizemini ortaya çıkarmak ve evrende ait olduğu yeri bulmak için zamana karşı birlikte yarışır.