06.10.2016

Trendeki Kız ( The Girl on the Train )

Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Jared Leto, Justin Theroux, Haley Bennett, Edgar Ramirez , Lisa Kudrow ve Allison Janney gibi tanınmış oyuncuların rol aldığı The Girl on the Train – Trendeki Kız  7 Ekim 2016 tarihinde vizyona giriyor.

Çok satanlar listesinden haftalardır inmeyen yazar Paula Hawkins‘in kitabından uyarlanan film, en az kitap kadar iddialı bir yapım olacağının sinyalini veriyor.

The Girl on the Train  Tate Taylor tarafından yönetiliyor.


Blunt‘ın Rachel rolü ile yer aldığı filmde, sorunları olan alkolik Rachel’ın bir tren penceresinden şahit olduğu veya olduğunu sandığı olayları çözmeye çalışması anlatılıyor. Kudrow ise, Monica isimli Rachel’ın eski kocasının eski bir iş arkadaşını oynuyor. Eski koca rolünde Justin Theroux var. The Girl on the Train – Trendeki Kız her gün bindiği trenden mükemmel olduğunu düşündüğü bir çifti izleyen Rachel’ın, çiftin hayatına dahil olmasını konu alıyor.

Hawkins’in kitabı piyasaya çıktığından beri sadece ABD’de üç milyon adetten fazla satıldı. Uyarlamayı The Help filminden anımsadığımız Tate Taylor tarafından yönetiliyor. 

Trendeki Kız