31.08.2017

Game of Thrones Fragmanı Sonrası Kafalarda Oluşan 13 Soru

Game of Thrones Fragmanı Sonrası Kafalarda Oluşan 13 soru

Brienne of Tarth ve Podrick

Brienne ve Podrick’i en son Frey ve Lannister güçlerinin ele geçirdiği Riverrun kalesinden kaçarken görmüştük. Jamie Lannister kaçışlarını izlerken Brienne ve Podrick kuşatmadan bir kayıkla uzaklaşmışlardı. Fragmandan anladığımız kadarıyla Brienne Winterfell’e ulaşmış fakat Podrick henüz ortada yok.

Night King ve Ak Gezenler nerede?

Neredeyse bütün Game of Thrones fragmanlarında Night King görüldü, fakat bu sefer ne kendisi ne de başka bir Ak Gezen vardı. Peki nerede? Bu sezonda duvarı aşacak ya da Bran ve Meera kaçamadan onlara yetişecek mi?

Bran ve Meera da görünürde yok ve HBO’nun yayınladığı görsele göre hâlâ duvarın ötesindeler

Altıncı sezonun sonunda Bran ve Meera hâlâ duvarın ötesindelerdi fakat duvarı görebilecek kadar da yakınlardı. Bran, weirwood ağacına dokundu ve Jon Snow’un doğumuna (ve annesi Lyanna Stark’ın ölümüne) şahit oldu.

Bran ve Meera Castle Black’e ulaşıp Starklar bir araya gelecekler mi diye merak içindeyiz. Her ne kadar bu iyi olayların habercisi olmayacak olsa da.

Sam ve Gilly’nin de birlikte görseli yayınlandı fakat fragmanda onlar da eksik

 Çift, Old Town’da birlikte mutlu görünüyorlar. Sam simsiyah Gece Nöbeti kıyafetlerini de giymeyi bırakmış. Fakat Jon Snow’un öldürüldüğü, sonra yeniden hayata döndüğü ve Kuzey’deki Kral ilan edildiği haberleri ulaşınca ne yapacakları merak konusu.

123