18.06.2017

Nefret Edilen Televizyon Karakterleri

Gizem TEKKANAT

Haksızca Nefret Edilen 21 Televizyon Karakteri

Bazı insanlar televizyon dizilerinden nefret ederken birkaçı da kesinlikle yanlış anladığı karakterlerden nefret eder. İşte haksızca nefret edilen 21 televizyon karakteri;

Skyler White, “Breaking Bad”

Birçok izleyicinin Skyler White’dan neden nefret ettiğini anlamak zor. Kocasının lise kimya öğretmeninden tam donanımlı, manyak bir meth satıcısına dönüşmesini izlerken, tüm aileyi o kadar kaosa rağmen bir arada tutabildi.

Cersei Lannister, “Game of Thrones”

Cersei’in intikam ateşi dizideki diğer karakterlerden farklı değil. İstediğini almak için işbirlikçi ve sadist olsa da Cersei’in bile sınırları var. İyi bir anne olmasının yanı sıra, tüm kalbiyle sevebilen bir karakter. Haksız ve utanç verici ‘Walk of Atonement’ Cerse’in göz ardı edilen insanlığının en sert hatırlatmasıydı.

April Kepner, “Grey’s Anatomy”

Sezon altıda diziye girmesiyle, April izleyiciden çok fazla nefret topladı. Seattle Grace Mercy West’teki herkes gibi aşk hayatında felaket olsa da iş hayatında her şeyi çözdüğü söylenebilir. Tüm dikkatini işine vermesi April’ı sinir bozucu bir karakter yapıyorsa çok kötü çünkü iyi bir doktordan daha kötü şeyler var.

Emily Waltham, “Friends”

Ross’un düğünlerinde yanlış ismi söylemesinden sonra her şeyin bir anda kötüleşti. Ailesinin düğünlerinin olduğu kilisede kocası tarafından rezil edilen Emily yerine Ross ve Rachel’ı suçlamak daha yerinde.

Carl Grimes, “The Walking Dead”

Kaybolmaya ve gereksiz dramalar yaratmasına rağmen, Lori’yle olanlardan sonra Carl’ın normal bir insan olarak büyümesini kim beklerdi ki? Ergenliğinin zor geçmesi üstüne gözünü de kaybetmesi Carl’ı daha da iyi yapmadı. Hayat ne kadar iyi geçmese de Carl, Shane moduna girince nasıl olduğu biliyoruz.