23.04.2019

Başrolünde Oynadığı Filmden Nefret Eden 9 Aktör

6. Mark Wahlberg – The Happening

M. Night Shyamalan kariyerini Split ve yeni gelecek olan Glass gibi tailspinlerle düzeltmiş gibi görünse de bu durum hep böyle değildi. En büyük girişimi The Happening katil ağaçlarla ilgili bir filmdi. Wahlberg’in söylediği, bu işe imza atmasının sebebinin Amy Adams’ın büyük bir hayranı olması ve onunla çalışma isteğiymiş. “Olan olmuştu. Lanet olası ağaçlar, insanlar ve bitkiler. Bir fen öğretmenini canlandırmak istediğim için beni suçlamayamazsınız. Biliyorsunuz değil mi? Sonuçta bir polisi ya da sahtekarı canlandırmıyordum.”

5. Matthew Goode – Leap Year

Eğer hala Leap Year’ı izlemediyseniz, sakın izlemeyin. Hemen her düzeyde gerçekten utanç verici ve rezalet olan bu filmle ilgili Matthew Goode, görüşlerini şu şekilde paylaşıyor. The Telegraph ile yaptığı röportajda Goode filmi “balon” olarak nitelendirdi. “Bu yapıma 2010’un en kötü filmi olduğunu söyleyecek pek çok insan olduğunu biliyorum. Bu işte bulunmamın ana sebebi sonunda haftasonları eve gelebiliyor oluşumdu. Kendimi hayal kırıklığıma uğrattığımı düşünüyor muyum? Hayır. Kötü bir iş miydi? Evet. Ancak yine de iyi vakit geçirdim ve paramı kazandım.

4. Alec Guinness – Star Wars 

İnsanlar Alec Guinness’i ekranda iyi huylu, saygılı bir İngiliz beyefendisi görünümüyle ilişkilendirebilseler de, konu Star Wars’lardan söz etmeye geldiğinde o kadar da saygılı kalamıyor. Guinness otobiyografisinde bu konuyla alakalı oldukça acımasızdı. “Bahsettiğim her seferde içim titriyor. Yirmi yıl önce film ilk gösterildiğinde tazeliği, aynı zamanda iyi bir ahlaki ve eğlenceli yapısı vardı. O zaman, filmin yaratabileceği etki beni huzursuz etmeye başladı. Kapıdan kovsan bacadan girecek tipteki tatlı yüzlü bir çocuk San Francisco’da bana Star Wars’u yüzlerce kez izlediğini söylerken annesi de başını onaylar şekilde sallıyordu. Çocuğun gözlerinin içine baktığımda bir delilik parıltısı gördüm ve bu deliliğin bir gün patlayacağını hissettim.” Bu çocuk büyük ihtimal “The Last Jedi’nin yeniden çekilmesi kampanyasını başlatan kişidir.

123