23.04.2019

Başrolünde Oynadığı Filmden Nefret Eden 9 Aktör

3. Michelle Pfeiffer – Grease 2

Genellikle, ilk kez bir şey denerken, asla onu tam olarak doğru bir şekilde kavrayamazsın. Bu durum Michelle Pfeiffer ve Grease 2 için de oluştu. O kadar kötü bir film ki çoğu insan aslında filmin varlığının farkında bile değil. Pfeiffer filmle ilgili yaşadığı tecrübenin hiç de iç açıcı olmadığını söyledi. Diğer başrol oyuncusu Maxwell Caulfield ile hiç uyuşmamışlardı ve yıllar sonra Pfeiffer filmin tam anlamıyla rezalet olduğunu söylemişti. “Üzerinden bir ömür geçti diyebilirim ve bu yüzden filme dair hiçbir sorumluluk almadım. O zamanlar çok gençtim.”

2. Burt Reynolds – Boogie Nights 

Star Wars ve The Sound of Music hariç bu listede yer alan filmlerin hemen hepsi çok kötü filmler ve başrolleri tarafından beğenilmemesi anlamlandırılabilir bir durum. Bununla birlikte, ‘Boogie Nights’, objektif olarak bakıldığında gerçekten harika bir film ve bu konu birçok kişi için tartışmaya bile kapalı bir durumda. Burt Reynolds, yani filmin başrolü hariç dememiz de lazım tabii ki. Bu sene içerisinde Conan O’Brien tarafından sorulan soruda bu filmin kendisine yedi kez teklif edildiğini ve her defasında geri çevirdiğini söyledi. “Zor zamanlardaydım. Bu sadece benim filmim değildi.” dedi. Ayrıca Reynolds, filmi hala izlemediğini ve muhtemelen izlemeden öleceğini de söyledi. Burt, dostum çok şey kaçırıyorsun bizden söylemesi. 

 1. Christopher Plummer – The Sound of Music 

İşte Christopher Plummer tarafından The Sound of Music’i tanımlamak için kullanılan bazı kelimeler: The Sound of Mucus (Sümüğün sesi), S&M ( Sadizm ve Mazoşizm), rezalet, vıcık. Hatta Christopher Plummer filmde o kadar nefret ediyordu ki, settekiler gazetecileri ve muhabirleri Plummer sette olmadığı zaman çağırıyorlardı. Sadece bununla da sınırlı değil olaylar. Çekimler sırasında Plummer duygusallık karakterini bastırmak için sürekli alkol ve yiyecek tüketti. Daha sonrasında ise kıyafetinin içindeki ağırlık sorunundan dolayı tekrardan onarılması gerektiğini itiraf etti. Edelweiss Christopher Plummer’a tam olarak da bunları yaptırdı işte. Şarkının linki:

Kaynak: entertainment

123