12.11.2016

Blue Valentine / İzlemek İçin 3 Neden

Blue Valentine/Aşk ve Küller (2010) izlemek için 3 Neden

Mâlum bu haftasonu kutsal “Sevgililer Günü” çılgınlığı her yanımızı saracak. Marketlerdeki peynirler dahil her şey yavaş yavaş kalp şekline evrilip, aşk ve sevgililik tezgah üstü iştahla pazarlanırken, imkansız da olsa gerçek bir aşk hikâyesi bünyenizde kesinlikle bir antikor etkisi yapacak. Çarpıcı konusu ve harika oyunculuklar dışında size verebileceğim 3 sair nedene gelirsek:

Tom Waits’den adını aldığı Blue Valentine albüm ve şarkısının sözleriyle aynı taddaki bu filmin müziklerinde nefis bir grup; Grizzly Bear var. Kendileriyle henüz tanışmadıysanız çok güzel bir fırsat... Peki Ryan Gosling de size güzel bir şarkı söyleyecek desem?

Tom Waits’den adını aldığı Blue Valentine albüm ve şarkısının sözleriyle aynı taddaki bu filmin müziklerinde nefis bir grup; Grizzly Bear var. Kendileriyle henüz tanışmadıysanız çok güzel bir fırsat… Peki Ryan Gosling de size güzel bir şarkı söyleyecek desem?

 

çünkü hep mutlu sona ihtiyacımız yok, sevginin gücünü görebilmek için…

 

Ryan Gosling’in oynadığı karakterin huzurevindeki yaşlı adam için yaptığı şu güzel sürpriz için bile tekrar tekrar seyredebilirim bu filmi.

 

Şimdiden iyi seyirler…