13.09.2017

Gizlice Değişen Game of Thrones Karakterleri

Dile kolay Game of Thrones yedinci sezonunu devirdi, ilk sezondan bu yana diziye birçok oyuncu dahil oldu veya diziden çeşitli yollarla ayrıldı. Biliyorsunuz Game of Thrones ölümleriyle de ünlü bir dizi. Ancak bazı oyuncular karakterleri ölmese de dizi ile yollarını ayırdı. Karakterleri de başka oyuncuların bedenlerinde yaşamaya devam etti.

Genel olarak dizi takipçileri için böylesi ayrılıklar çok hoş değil, özellikle de sevdiğiniz ve beğendiğiniz bir oyuncu takip ettiğiniz diziden ayrılmışsa yerinde başkasını görmek de hayal kırıklığı olabiliyor.

Bakalım Game of Thrones’da bir sezon başkasıyken öbür sezon bir başkasına dönüşen ve faklı oyuncular tarafından canlandırılan karakterler hangileri…

 

Beric Dondarrion

Avusturalyalı aktör David Michael Scott’ın ilk sezon göründüğü rol daha sonra herhangi bir resmi açıklama yapılmadan Richard Dormer’a devredildi.

Daario Naharis

O da ne? Biz Daario Naharis’i kumral bilirdik, birden esmere dönüştü. Üçüncü sezonda İngiliz aktör Ed Skrein tarafından canlandırılan Daario Naharis, dördüncü sezonda Hollandalı aktör Michiel Huisman tarafından canlandırılmaya başladı.

Dickon Tarly

Altıncı sezonda Freddie Stroma tarafından canlandırılan rol yedinci sezonda Tom Hopper’a geçti. Stroma ile devam etme planları olsa da aktörün Time After Time’da oynaması bu planları bozdu.

Myrcella Baratheon

Myrcella rolünde ilk önce İrlandalı oyuncu Aimee Richardson’ı gördük. Derken ikinci sezonda karakter ortadan kayboldu ve beşinci sezonda rol Nell Tiger Free’ye devredildi.

The Mountain

Seri boyunca The Mountain’i canlandıran aktör sayısı üç. İlk sezon Avusturalyalı aktör Conan Stevens tarafından canlandırılan rol ikinci sezonda dublör Ian Whyte’ye geçti. Nedeni Stevens’ın ücretinin artması ve oyuncunun The Hobbit filminde çalışmak için diziyi bırakmasıydı. Dördüncü sezonda ise The Mountain’i oynayan kişi Hafþór Júlíus Björnsson oldu.

12