22.12.2016

Gizli Güzellik (Collateral Beauty)

New Line Cinema, Village Roadshow Pictures ve Warner Bros. Pictures, merakla beklenen dram filmi Gizli Güzellik ( Collateral Beauty )’yi Oscarlı yönetmen David Frankel’ın (“Dear Diary,” “The Devil Wears Prada”) yönetimiyle sunuyor.

Gizli Güzellik (Collateral Beauty) 23 Aralık 2016’da vizyonda !

New York’ta başarılı bir reklamcı, kişisel bir trajedi yaşar ve bu onun bütün hayatını etkiler. iş arkadaşları ise onu yaşadıklarıyla yüzleştirmek için şaşırtıcı ve derinlemesine etkileyici bir plan yaparlar.

Gizli Güzellik ( Collateral Beauty )’nin tümü yıldızlardan oluşan oyuncuları şöyle: Will Smith (“Suicide Squad,”), Edward Norton (“Birdman or [The Unexpected Virtue of Ignorance]”), Keira Knightley (“The Imitation Game”), Michael Peña (“The Martian”), Naomie Harris (“Spectre”), Jacob Latimore (“The Maze Runner”), Oscar Ödüllü Kate Winslet (“The Reader,” “Steve Jobs”) ve Oscar Ödüllü Helen Mirren (“The Queen,” “Trumbo”).

Filmin yönetmeni  David Frankel, senaryo yazarı Allan Loeb. Yapımcılar; Bard Dorros (“Triple 9”), Michael Sugar (“Spotlight”), Allan Loeb, Anthony Bregman (“Foxcatcher”),ve Kevin Frakes. (“John Wick”). Yönetici yapımcılar Toby Emmerich, Richard Brener, Michael Disco, Michael Bederman, Ankur Rungta, Peter Cron, Steven Pearl ve Bruce Berman.

Kamera arkası yaratıcı ekibinde görüntü yönetmeni Maryse Alberti (“Creed”) yapım tasarımcısı Beth Mickle (“Whiskey Tango Foxtrot”), editör Andrew Marcus (“American Ultra”) ve kostüm tasarımcısı Leah Katznelson (“How to Be Single”) bulunuyor. Film müziği Oscarlı Mychael Danna (“Life of Pi”) tarafından bestelendi.