07.08.2020

Hit Televizyon Programlarını Terk Eden Ünlüler

17. Nicole Beharie (Sleepy Hallow)

Beharie’nin ayrılığı daha üçüncü sezondan önce konuşulmaya başlanmıştı. Sezon ortasında öldürülmesi planlanan Beharie sezon sonuna kadar kaldı. Ana karakteri olmadan show devam edemedi; fakat Beharie de Sleepy Hallow’dan sonra büyük bir projede yer almadı.

 

18. Mandy Patinkin (Criminal Minds)

Patinkin Criminal Minds’ın dehşet verici hikayelerine sadece üç sezon dayanabildi. Yorulan oyuncu ayrılırken tüm oyunculara mektup yazdı. Yerine gelen oyuncu ise dizinin performansını yükseltti.

 

19. Cote De Pablo (NCIS)

200 bölüm sonrasında oyuncu şahsi kararından dolayı diziden ayrıldı. Karakterinin ilişkisinin nasıl olacağını görmeyi beklerken izleyiciler Pablo’nun ayrıldığını görünce şaşkınlık geçirdiler.

 

20. Christopher Abbott (Girls)

İlk iki sezon Abbott’un karakteri olayların merkezindeydi. Fakat daha sonra oyuncu başka fırsatları kovalamak istedi ve diziden ayrıldı. O zamandan beri Broadway sahnesinde birçok yapımda rol aldı.

 

21. David Caruso (NYPD Blue)

En başından Caruso ile yapım arasında maaş konusunda sorunlar ortaya çıkmaya başlamıştı. Oyuncu ABC’nin ona sunduğundan daha fazlasını hak ettiğini düşünerek diziden ayrıldı. Dizi onsuz on sene daha devam etti ve o da kendine uzun süreli bir karakter buldu.

 

Kaynak: Zimbio

12345